O firmie

Firma SOLUTION TRADE to zespół wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki posiadanej wiedzy technicznej dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla firm zajmujących się obróbką plastyczną blachy. Dobieramy nie tylko narzędzia i maszyny, ale również technologię produkcji.

Dzięki współpracy z producentami pras jesteśmy w stanie wesprzeć klientów przy zakupie nowych maszyn. Wieloletnie doświadczenie  pozwala nam również na znalezienie maszyny używanej dostosowanej do potrzeb klienta.

 

Prasa Wykrawająca PASS

Pass Stanztechnik AG Rodzinna firma PASS Stanztechnik AG jest jednym z największych producentów narzędzi do wykrawania i formowania.

Prasa Krawędziowa TOOLSPRESS

Toolspress SRL została założona w 1984, roku po roku nabywała i rozwijała, tak technologie jak i doświadczenie, dzięki którym Toolspress jest dziś jednym z najbardziej wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych firm.

INNE PRODUKTY

Szlifierki / Szlifierka Pass Speed- Grinder została specjalnie skonstruowana do ostrzenia stempli i matryc wykrawających.

Solution Trade jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem na rynek Polski takich marek narzędziowych jak Pass Stanztechnik AG do pras wykrawających oraz Toolspress srl do pras krawędziowych. Na tle konkurencji wyróżnia nas jakość oferowanych produktów oraz szybkość reakcji i realizacji zamówień .

W trosce o obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie ciągle zwiększamy asortyment oferowanych produktów.

Owocem tych działań dla Państwa jest szeroka paleta produktów, profesjonalne doradztwo techniczne oraz handlowe w zakresie technologii plastycznej obróbki blach.