Skip links

Narzędzia wykrawające PASS

Jeden z największych producentów narzędzi do wykrawania i formowania. Firma jest światowym liderem w dziedzinie specjalnych rozwiązań dla narzędzi do pras wykrawających CNC do systemów TRUMPF, Salvagnini i Thick Turret

zobacz więcej

O firmie

PASS Stanztechnik AG ciągle poszukuje lepszych rozwiązań narzędziowych. Dzięki zastosowaniu metalurgicznej stali proszkowej do produkcji narzędzi oraz w pełni zautomatyzowanego procesu produkcyjnego, produkty i konstrukcje narzędzi są stale udoskonalane, a terminy dostaw są ograniczone do minimum.

PASS Stanztechnik AG posiada kilkunastu partnerów w ponad 60 krajach, gdzie przy współpracy z nimi wprowadza strategię innowacyjności. Globalna obecność przy jednoczesnym zachowaniu ciągłej wysokiej jakości produktu oraz ciągłego wzrostu to wyzwanie, któremu PASS Stanztechnik AG bez problemu jest w stanie podołać każdego dnia.

Dzięki kompetencji i zaangażowaniu wszystkich pracowników powstają innowacyjne rozwiązania oferowane przy współpracy z partnerami w wielu sektorach rynkowych całego świata.

Narzędzia marki PASS wykonane są z najwyższej jakości stali, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność najlepszej możliwej ich trwałości oraz żywotności. PASS jako jedyny producent na świecie wykonuje wszystkie stemple w standardzie bez żadnych dopłat ze wzmocnionej stali proszkowej HPM. Zdjęcie pokazujące różnicę względem konwencjonalnej stali szybkotnącej HSS poniżej.

W ofercie mamy narzędzia do pras wykrawających, które różnią się od siebie specyfikacją oraz przeznaczeniem. Są one kompatybilne z najpopularniejszymi systemami, takimi jak Salvagini, Trumf i Thick Turret. Oznacza to, że pasują zarówno do urządzeń starszej generacji, jak i nowoczesnych maszyn laserowych. Narzędzia do wykrawarek pozwalają na usprawnienie procesów obróbki metali oraz poprawę wydajności pracy nawet w trudnych warunkach. Doskonała jakość gwarantuje wysoką żywotność produktów, co ogranicza koszty związane z koniecznością ich częstej wymiany. Oferowane narzędzia do pras wykrawających służą do wykonywania:

  • tłoczeń,
  • gwintów,
  • wzmocnień,
  • mostów,
  • otworów.

W sprzedaży mamy także dodatkowe akcesoria, takie jak oprawy matryc, zdzieraki oraz adaptery stempli. Wyposażając maszynę w profesjonalne narzędzia do wykrawarek, można podnieść funkcjonalność maszyn oraz zwiększyć precyzję pracy.

Narzędzia do pras wykrawających – bogaty katalog produktów

Stale uzupełniamy ofertę o nowe propozycje, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Oferujemy narzędzia do wykrawarek, dzięki którym efekty obróbki będą jeszcze doskonalsze i przewidywalne. Elementy te są nie tylko trwałe, ale także zapewniają stabilny tryb pracy o dużej powtarzalności. Jest to szczególnie ważne w przypadku przedsiębiorstw nastawionych na stała produkcję części o ściśle określonej specyfikacji.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą narzędzi do wykrawarek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości branży, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich komponentów. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą podajników prętów do tokarki!

Systemy narzędziowe w ofercie PASS