Skip links

Szlifierki GECAM

Gecam produkuje i dostarcza maszyny do szlifowania, gratowania oraz obróbki końcowej detali z blach od 1994. Założona jako mała rodzinna firma zawsze koncentrowała się na wykonywaniu i dostarczaniu najlepszych jakościowo rozwiązań.

zobacz więcej

O firmie

GECAM produkuje maszyny do szlifowania, gratowania oraz obróbki końcowej detali z blach. Założona w 1994 roku, jako mała rodzinna firma od początku koncentrowała się na wykonywaniu najlepszych jakościowo rozwiązań.  Zastosowanie w 100% włoskich materiałów pozwoliło z czasem stać się wiodącą firmą w branży.

Doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje personelu wpływają na ciągły rozwój produkcji, zaspokajając (i przekraczając) potrzeby klientów. Dział techniczny, oprócz produkcji standardowych produktów, codziennie zajmuje się projektowaniem spersonalizowanych maszyn specjalnych w oparciu o konkretne życzenia klientów.

Wysoka jakość gwarantowana przez lokalną produkcję oraz sprawna i terminowa usługa pozwala Gecam otwierać się na światowe rynki i z sukcesem je zdobywać. Świadczą o tym statystyki mówiące, iż 85% całkowitej sprzedaży to eksport przy 15% sprzedaży na rynku macierzystym. Satysfakcja klientów jest osiągana poprzez ścisłe przestrzeganie ich wymagań.

Ciągłe doskonalenie działań produkcyjnych jest realizowane dzięki starannemu planowaniu, monitorowaniu i dokumentowaniu każdego procesu biznesowego.

 

Obróbka bach i metalu to proces, który umożliwia nadaniu materiałom odpowiednich parametrów. Przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi można nie tylko zmodyfikować detale opracowywanego elementu, ale także wygładzić jego powierzchnię czy stępić krawędzie. Do tego celu używa się szlifierek do blachy, które stanowią podstawowe wyposażenie zakładów produkcyjnych, przemysłowych oraz warsztatów. W zależności od kategorii prowadzonych prac, wyróżnia się urządzenia manualne lub gabarytowe, umożliwiające szybką obróbkę nawet dużych arkuszy.

Szlifierki Gecam – profesjonalne narzędzia do obróbki

Na nasz asortyment składają się nowoczesne urządzenia od renomowanych producentów. Specjalizujemy się w sprzedaży wyposażenia do zakładów przemysłowych, oferując szeroki wybór produktów o różnej specyfikacji. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne szlifierki Gecam, dzięki którym poprawisz wydajność pracy w swoim przedsiębiorstwie i wprowadzisz do niego innowacje. Proponowane szlifierki do blachy to nowoczesne urządzenia zaprojektowane w sposób uwzględniający bezpieczeństwo i wygodę użytkowników. Maszyny zostały wyposażone w szereg udogodnień i rozwiązań technologicznych, aby maksymalnie zautomatyzować proces obróbki.

Szlifierki do blachy – funkcjonalne i niezawodne

Oferowane urządzenia są przystosowane do pracy w trudnych warunkach, dlatego są odporne na intensywną eksploatację. Sprawdzą się więc w dużych zakładach przemysłowych, w których trzeba wydajnego i niezawodnego sprzętu do obróbki. Szlifierki Gecam to najwyższej klasy maszyny, które wykorzystuje się m.in. do:

  • szlifowania,
  • wyrównywania krawędzi,
  • przycinania,
  • gratowania,
  • usuwania przebarwień oraz nierówności,
  • nadawania materiałom pożądanego kształtu,
  • przygotowywania elementów do dalszej obróbki.

Szlifierki do blachy są przystosowane do pracy na sucho i mokro. Mają wbudowany intuicyjny w obsłudze panel sterowania, dzięki któremu można precyzyjnie ustawić parametry pracy maszyny. Zapraszamy do zapoznania z dokładną specyfikacją poszczególnych modeli szlifierek Gecam, a w razie pytań do kontaktu z naszym działem obsługi. Proponujemy także zapoznać cię z z ofertą walcarki do blachy!

Produkty

Eurofintec

Zobacz więcej

Wykrawarki do naroży

Zobacz więcej

Model Easy T

Zobacz więcej

Maszyny specjalne i robotyzacje szlifierskie

Zobacz więcej

Prostowarki do blachy

Zobacz więcej

Systemy filtracyjne

Zobacz więcej