Skip links

Top Automazioni

TOP Automazioni nadal pozwala firmom zwiększać zyski, oszczędzając czas, który wiąże się z całkowitą automatyzacją, umożliwiając operatorom prowadzenie lepszej i mniej męczącej jakości życia w pracy.

zobacz więcej

O firmie

Historia TOP AUTOMAZIONI, jest dość krótka, firma powstała w 2000r., jednakże już rok później opatentowała pierwszy automatyczny podajnik prętów ze 100% automatyczną zmianą średnicy pręta w zaledwie 60 sekund. Innowacyjne rozwiązanie w zakresie podajników prętów, osiągnięte przez lata pracy i poświęcenia, pozwoliło firmie osiągnąć ogromny rozwój oraz wzrost sprzedaży swoich produktów aż do osiągnięcia ok. 70% rynku włoskiego z ponad 5000 instalacji.

W 2005r. firma została nagrodzona we Włoszech tytułem najbardziej innowacyjnej spośród 100000 włoskich firm.

Aktualnie firma TOP AUTOMAZIONI dostarcza swoje produkty do krajów na całym świecie.

Przedsiębiorstwa, które są nastawione na seryjną produkcję, muszą zainwestować w dodatkowy sprzęt usprawniający procesy obróbki. Nie można bowiem oczekiwać, że manualne opracowanie materiałów przyniesie oczekiwane rezultaty o dużej powtarzalności. Inwestycja w automatyzację pozwoli nie tylko ograniczyć koszty produkcji, ale także skrócić czas potrzebny do realizacji wyznaczonych zadań. W przypadku tokarek do metalu, ważnym dodatkiem jest podajnik prętów, dzięki którego można rozpocząć proces masowej produkcji przy niskich kosztach inwestycyjnych.

Podajnik pręta do tokarki

Oferujemy szeroki wybór produktów, które są niezbędne do rozwoju przedsiębiorstwa i zoptymalizowania zachodzących w nim procesów. Tokarka to urządzenie, które jest standardowe wyposażenie w firmach zajmujących się produkcją oraz obróbką metali. Funkcjonalność maszyny można jednak poprawić, inwestując w dodatkowej akcesoria takie jak podajniki prętów. Są to urządzenia, które są w stanie znacznie poprawić wydajność pracy oraz zwiększyć nakłady opracowanych materiałów przy jednoczesnym zachowaniu krótkiego czasu obróbki. Podajnik pręta do tokarki mimo prostej konstrukcji, wyróżnia się wysoką funkcjonalnością. Wśród zalet takiego sprzętu, można wymienić:

  • skrócenie czasu obróbki metalu,
  • usprawnienie procesów tokarki,
  • wysoką powtarzalność,
  • dopracowanie detali opracowywanych prętów,
  • łatwą obsługę,
  • zautomatyzowanie seryjnej produkcji.

W sprzedaży mamy podajniki pręta o różnej specyfikacji, które można dopasować do profilu działalności przedsiębiorstwa oraz jego zapotrzebowania. Wszystkie urządzenia wyposażone są w nowoczesne systemy kontroli, które wpływają na bezpieczeństwo pracy oraz poprawę jej efektów. W naszej ofercie znajdują się jedynie podajniki pręta do tokarek, pochodzące od renomowanych producentów, którzy gwarantują ich najwyższą jakość. Urządzenia wyróżniają się prostą obsługą i niską awaryjnością.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą szlifierek do blachy!

Pobierz katalog

Produkty

model XFILES

Zobacz więcej

model FUSION

Zobacz więcej

model MAGIC

Zobacz więcej

model BETA

Zobacz więcej

model INFINITY

Zobacz więcej

model RETURN SPEED

Zobacz więcej