Skip links

Maszyna do gratowania G13 NA SUCHO

Maszyna do gratowania odpowiednia do gratowania przedmiotów ciętych systemami plazmowymi lub płomieniowymi. Użyteczna szerokość do 1300 mm oraz grubość do 170 mm. Jest to duża maszyna do gratowania marki Gecam oferująca możliwość rozbudowania do 3 grup roboczych o zmiennej konfiguracji zależnej od potrzeb. Sztywny stół podawczy wyposażono w pas transportowy o profilu charakteryzującym się wysoką przyczepnością w celu zapewnienia wysokiego poziomu stabilności obrabianego przedmiotu podczas pracy.

Właściwości

Szerokość robocza: 1300 mm

Wymiary pasa ściernego: 1320 x 2200mm

Min/maks. grubość robocza: 0,5 – 170 mm

Objętość odciąganego powietrza: 6.000 m³/h

Wymiary całkowite D x G x W: 1560 x 1740 x 2250 mm

Maksymalna masa: od 2500 kg

Jednostki robocze

„R” – PAS ŚCIERNY
Pas ścierny obracający się w kierunku posuwu obrabianego przedmiotu, wyposażony w pneumatyczny system oscylacji szlifierki taśmowej i centrowania pasa.

„B” – CYLINDRYCZNA SZCZOTKA
Jednostka cylindrycznej szczotki obracająca się w kierunku posuwu obrabianego przedmiotu, o średnicy 200 mm.

„T” – GÓRNA SZCZOTKA
Jednostka z 10 górnymi szczotkami, obracającymi się i oscylującymi, o średnicy 150 mm. Standardowa konfiguracja obejmuje zarówno szczotki Scotch Brite, jak i szczotki płócienne.

„X” – PODWÓJNA GÓRNA SZCZOTKA
Grupa z podwójnym rzędem szczotek w łącznej ilości 20 szczotek o średnicy 115mm oscylujących i obracających się w kierunku ruchu wskazówek zegara oraz w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.