Skip links

Krawędziarki

Prasy krawędziowe to maszyny służące do obrabiania metalu, określane często również jako krawędziarki. Prasy krawędziowe znajdują zastosowanie w obróbce plastycznej blachy. Wykorzystanie odpowiednich komponentów krawędziarek umożliwia gięcie blachy o różnych parametrach technicznych pod dowolnym kątem. Prasy krawędziowe uznawane są za jedne z najbardziej zaawansowanych urządzeń spośród wszelkich dostępnych krawędziarek do blachy. Wyróżniają się dużą powierzchnią roboczą i wysoką siłą nacisku. Zapewniają dużą skuteczność działania, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej wydajności.

Krawędziarki Gecam – profesjonalne prasy krawędziowe do obróbki – nasza oferta

prasy krawędziowe solution trade
Jako Solution Trade działamy w branży już wiele lat. Od początku działalności specjalizujemy się w dostarczaniu wyposażenia do zakładów przemysłowych, oferując szeroki wybór rozwiązań – szlifierek, zwijarek, krawędziarek i wiele innych – o różnych parametrach i specyfikacji. Wieloletnia działalność pozwoliła nam nawiązać współpracę z renomowanymi producentami. W tej kategorii produktowej oferujemy zaawansowane i profesjonalne krawędziarki Gecam.

Krawędziarki Gecam to innowacyjne rozwiązania, które poprawiają wydajność pracy w przedsiębiorstwach. Zaprojektowane zostały tak, by zapewniać najwyższe bezpieczeństwo, a także wygodę swoim użytkownikom. Każda krawędziarka dostępna w naszej ofercie wyposażona została w szereg udogodnień i takich rozwiązań, by możliwie jak najbardziej zautomatyzować proces obróbki. Wybór proponowanych przez nas krawędziarek do blachy to gwarancja najwyższej jakości, solidności wykonania i skuteczności działania nawet w trudnych warunkach, a także pewność wysokiej odporności na intensywną eksploatację, trwałości i długotrwałej żywotności.

Zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą krawędziarek do blachy. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z nami. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, a także pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Zapraszamy do współpracy. Proponujemy również zapoznać się z ofertą szlifierek do rur!